Nasze filmy na 16. edycji CK OFF w Przemyślu

Do tegorocznego konkursu 16. edycji CK OFF - Festiwalu Kina Niezależnego w Przemyślu zakwalifikowano 16 filmów. Wśród nich są 4 etiudy wyprodukowane w Szkole Filmowej im. Krzysztofa Kieślowskiego Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach. 16. edycja CK OFF odbędzie się w dniach 30 września – 1 października 2022.

Nasze filmy w Konkursie CK OFF:

• „Chatka” (2021), reżyseria: Bartosz Toboła // zdjęcia: Bartosz Toboła // kierownictwo produkcji: Aleksandra Kubisa
  • „Dzień Matki” (2021), reżyseria: Patryk Kaflowski // zdjęcia: Patryk Roman // kierownictwo produkcji: Katarzyna Bielińska, Konrad Petrenko-Goljanek
  • „Teoria Grup” (2021), reżyseria: Zuzanna Karpińska // zdjęcia: Grzegorz Myjkowski
  • „Więzy” (2022), reżyseria: Aleksandra Kamińska // zdjęcia: Aleksandra Kamińska // kierownictwo produkcji: Anna Żychowska, Katarzyna Bielińska

Festiwal CK OFF organizowany jest w formie konkursu, którego celem jest wspieranie i propagowanie artystycznej wizji i wyobraźni niezależnych twórców filmowych. Przedsięwzięcie zostało zainicjowane przez przemyską grupę filmową Zwellinder oraz Centrum Kulturalne w Przemyślu. Organizatorom zależy na popularyzacji niezależnej polskiej sztuki filmowej.