Nasze filmy na 9. edycji WAMA Film Festival

Do Konkursu Filmów Krótkich 9. edycji WAMA Film Festival zakwalifikowano 20 filmów. Wśród nich są 2 etiudy wyprodukowane w Szkole Filmowej im. Krzysztofa Kieślowskiego Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach. 9. edycja WAMA Film Festival odbywa się w dniach 4-8 października 2022 w Olsztynie.

Nasze filmy w Konkursie Filmów Krótkich:

• „Rozwiązanie”, (2021) reżyseria: Katarzyna Sikorska // zdjęcia: Arkadiusz Powałka // kierownictwo produkcji: Adrianna Orych
  • „Kameralna opowieść”, (2022) reżyseria: Michał Piotrowski // zdjęcia: Fryderyk Potoczek // kierownictwo produkcji: Agata Jarmułowicz, Katarzyna Kupczak

WAMA Film Festival to największe wydarzenie filmowe w regionie Warmii i Mazur. Festiwal promuje wartości związane ze wspólnym funkcjonowaniem różnych grup etnicznych, społecznych czy religijnych. Wokół tego tematu skupione są wszystkie projekcje i wydarzenia towarzyszące festiwalowi.