Nasi studenci nominowani do Grand Video Awards 2022

Teledysk Belmondawg - "P.S.W.I.S." (Dj Eprom remix) w reżyserii Juliana Tałandziewicza ze zdjęciami Maksymiliana Platera w produkcji Nanimo Films (producentka wykonawcza Małgorzata Turek) otrzymał nominacje do Grand Video Awards 2022 w kategorii wideoklip. Laureaci konkursu zostaną ogłoszeni na uroczystej gali, która będzie mieć miejsce 13 października o godz. 20:00 w warszawskim Kinie Luna. Całość wydarzenia będzie transmitowana na żywo na WP.pl, press.pl oraz na kanałach Press i GVA na Facebooku.

Link do nominowanego teledysku: link

Ideą konkursu Grand Video Awards jest honorowanie twórców najbardziej nowatorskich materiałów wideo, promocja najlepszej twórczości w polskiej sieci oraz budowanie przestrzeni do spotkania przedstawicieli największych marek z twórcami wideo.