„SOLILOQUIUM” oraz „Nie ma spokoju” z nagrodami na festiwalu w Liverpoolu!

fot. Mat. promocyjne etiud SOLILOQUIUM oraz Nie ma spokoju

Etiudy studentów Szkoły Filmowej im. Krzysztofa Kieślowskiego Uniwersytetu Śląskiego zostały docenione podczas trzeciej edycji LJMU MA Short Film Fest, uniwersyteckiego festiwalu filmowego w Liverpoolu, odbywającego się w dniach 24-31.03.

Festiwal ten prowadzony jest niemalże wyłącznie przez studentów John Moores University, co też czyni go wyjątkowo rzetelnym w zakresie oceniania projektów biorących udział w konkursie, gdyż kto inny jak nie student – zrozumie drugiego studenta.

„SOLILOQUIUM” w reżyserii Karoliny Monwid-Olechnowicz otrzymało nagrodę Paper Bird 2023 za najlepszy eksperyment!

Serdeczne gratulacje dla Karoliny oraz wszystkich biorących udział w produkcji, sukces ten jest owocem Waszej wspólnej pracy, za co należą się słowa uznania. Szczególnie zaznacza się tutaj udział prof. Adam Sikora w postaci pełnienia funkcji Opiekuna artystycznego filmu.

06.04.2023 2

„Nie ma spokoju” w reżyserii Karola Ulmana z Wyróżnieniem Specjalnym w kategorii dla fikcji!

Gratulujemy Karolowi i głęboko wierzymy w to, że apetyt rośnie w miarę jedzenia i wkrótce za wyróżnieniem będą kolejne nagrody, które to niewątpliwie się należą! Brawa dla wszystkich osób współpracujących przy projekcie, zwłaszcza dla dr hab. Michał Rosa, który to sprawował opiekę artystyczną nad filmem.

Wszystkich laureatów festiwalu znajdą Państwo tutaj: link