Dni otwarte w Szkole Filmowej im. Krzysztofa Kieślowskiego – kierunek Reżyseria!

Ruszamy z ogłoszeniami dotyczącymi dni otwartych w Szkole Filmowej im. Krzysztofa Kieślowskiego Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach!

Interesujesz się reżyserią filmową? Tworzysz scenariusze? Może jesteś w trakcie procesu twórczego i chciałbyś skonsultować dotychczasową pracę? W ramach dni otwartych mamy dla Ciebie propozycję!

11.05. w godzinach od 11:00 do 16:00 odbywać się będą konsultacje scenariuszy autorstwa kandydatów na kierunek reżyserii.

Oczekujemy na zgłoszenia scenariuszy do filmów dokumentalnych i fabularnych, warunki:

• maksymalnie 30 stron podlega konsultacji,
  • maks. po jednym scenariuszu dla dokumentu i fabuły (nie przyjmujemy zgłoszeń np. dwóch scenariuszy fabularnych od jednej osoby),
  • zgłoszeń dokonujemy na adres mailowy (filip.jeleniewicz(at)us.edu.pl), w wiadomości, oprócz scenariuszy - prosimy o pozostawienie informacji tj. imię i nazwisko, numer telefonu oraz nazwa obecnej szkoły średniej. W wiadomości prosimy również o wskazanie preferencji dot. osoby konsultującej,
  • zgłoszenia przyjmujemy do 27.04.2023 r.

Konsultacje przeprowadzać będą następujący wykładowcy Szkoły Filmowej im. Krzysztofa Kieślowskiego:

Każda z zakwalifikowanych osób otrzyma indywidualny termin konsultacji. W wyjątkowych sytuacjach istnieje możliwość przeprowadzenia konsultacji online, natomiast preferowane są konsultacje stacjonarne - upraszamy się więc o zarezerwowanie odpowiedniej ilości czasu 11 maja br.

Zapraszamy do obserwowania naszych mediów społecznościowych w najbliższych dniach, bowiem informować będziemy o dniach otwartych na pozostałe kierunki!

Czas start! Czekamy właśnie na Ciebie.