Dodatkowe ogłoszenie. Indywidualne konsultacje dla kandydatów na kierunek OPFiTV w ramach Dni Otwartych!

Ogłoszenie dodatkowe! W ramach Dni Otwartych każdy z kandydatów na kierunek Organizacja Produkcji Filmowej i Telewizyjnej ma szansę do zapisania się na indywidualne konsultacje u mgr Małgorzaty Domin - wykładowcy w Szkole Filmowej im. Krzysztofa Kieślowskiego UŚ w Katowicach!

Małgorzata Domin jest producentką filmową oraz między innymi absolwentką naszego wydziału na kierunku organizacji produkcji. Od 2007 roku jest właścicielem niezależnej firmy producenckiej Domino Film, z kolei od 2013 zasiada w Zarządzie Krajowa Izba Producentów Audiowizualnych.

Zatem jeśli pragniesz zostać naszym studentem na kierunku OPFiTV, koniecznie musisz dać sobie szansę i wysłać zgłoszenia, według poniższych warunków:

11.05.2023 r.
Czas trwania indywidualnej konsultacji: 10 minut
Limit miejsc: 12 osób (decyduje kolejność zgłoszeń)
Zgłoszeń dokonujemy na: filip.jeleniewicz(at)us.edu.pl (imię i nazwisko, numer telefonu i obecna szkoła)

Chcesz zostać producentem filmowym? Kierownikiem produkcji? Skorzystaj zatem z propozycji jakie mamy dla Ciebie w ramach Dni Otwartych. To nie tylko indywidualne konsultacje, mamy również do zaproponowania wykład akademicki, o którym pisaliśmy wcześniej na naszych mediach społecznościowych oraz tutaj: link