Zapraszamy na spotkanie z Michałem Oleszczykiem – konsultantem scenariuszowym

Fot. Krzysztof Szlapa

W imieniu studentów II roku Organizacji Produkcji Filmowej i Telewizyjnej, zapraszamy wszystkich studentów Szkoły Filmowej im. Krzysztofa Kieślowskiego, kierunków produkcji, reżyserii oraz kierunku operatorskiego na wyjątkowe i bardzo praktyczne spotkanie z konsultantem scenariuszowym, Michałem Oleszczykiem.

- Spotkanie odbędzie się w środę 17 maja, w godzinach 11:00 - 14:00 w sali kinowej naszego wydziału.

Michał Oleszczyk - konsultant scenariuszowy, wykładowca Wydziału "Artes Liberales" Uniwersytetu Warszawskiego. W latach 2014-16 dyrektor artystyczny FPFF w Gdyni. Autor podcastu "SpoilerMaster". Współscenarzysta filmu "Wszystkie nasze strachy" w reżyserii Łukasza Rondudy i Łukasza Gutta; kierownik literacki seriali Canal+ ("The Office PL", "Planeta Singli. Osiem historii", "Pisarze. Serial na krótko"), konsultant scenariuszowy takich filmów jak "Hiacynt", "Za duży na bajki". Stały współpracownik serwisu RogerEbert.com; laureat Nagrody im. Krzysztofa Mętraka (2005) i Nagrody PISF (2012), nominowany do Polskiej Nagrody Filmowej w kategorii Najlepszy Scenariusz za "Wszystkie nasze strachy".

Spotkanie z Michałem Oleszczykiem stanowić będzie za rozpoczęcie pracy studentów OPFiTV w ramach programu: kreatywna produkcja krótkiego metrażu.

Serdecznie zapraszamy do czynnego udziału w tym spotkaniu.