Zapraszamy na spotkanie z dyrektorem Warszawskiego Festiwalu Filmowego

Fot. Krzysztof Szlapa

Drogi Studencie!

Już w najbliższy czwartek (1 czerwca) odbędzie się spotkanie ze Stefanem Laudynem, dyrektorem Warszawskiego Festiwalu Filmowego (Warszawski Festiwal Filmowy). Nie pozwól, by Cię to ominęło!

Przyjemnością jest ogłosić, że Stefan Laudyn po raz kolejny będzie gościem Szkoły Filmowej im. Krzysztofa Kieślowskiego Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach. W tym roku dyrektor WFF przedstawi studentom prezentację dotyczącą możliwości zrealizowania praktyk podczas tegorocznej edycji festiwalu, która odbędzie się w dniach od 6 do 15 października.

Informacje:

• sala kinowa (parter)
  • 01.06.2023 r.
  • 15:30 - 17:00

Zapraszamy serdecznie do udziału w spotkaniu. Przede wszystkim prosimy o obecność studentów zainteresowanych ofertą praktyk na Warszawskim Festiwalu Filmowym. Bez wątpienia taka możliwość może przysporzyć niemałą okazję do zdobycia cennego doświadczenia.