Film z udziałem naszych studentów i absolwentów nagrodzony na festiwalu w Cannes!

„Strefa interesów” w reżyserii Jonathana Glazera z nagrodą Grand Prix w Konkursie Głównym tegorocznej edycji Festival de Cannes! Wspaniale!

Międzynarodowe jury przyznało drugą co do ważności nagrodę na festiwalu w Cannes właśnie na rzecz brytyjsko polskiej koprodukcji w reżyserii Jonathana Glazera, co cieszy nas niezmiernie, bowiem przy filmie pracowali nasi studenci oraz absolwenci, brawo!

Gratulacje kierujemy dla wszystkich związanych z filmem, a w szczególności dla Bartosza Toboły (asystent kamery i operator kamery), Stanisława Cuske (operator kamery), Mai Krężel (asystentka produkcji) oraz Marka Kity (asystent kamery) i Krzysztofa Świderskiego (asystent video).

Film miał swoją światową premierę 19 maja. Zachęcamy do zapoznania się z fotorelacją z czerwonego dywanu, którą zamieściliśmy w jednym z wcześniejszych postów na naszych mediach społecznościowych.

Nagrodzonych na tegorocznej edycji festiwalu znajdą Państwo tutaj: link