Studenci Szkoły Filmowej im. K. Kieślowskiego w TVN XR Studio

W imieniu studentów naszego wydziału dziękujemy TVN za możliwość uczestnictwa w wydarzeniu, jakim była prezentacja TVN XR Studio. 🎬

Sobota 13 stycznia 2024 r. przyniosła naszym studentom cenne doświadczenie w postaci prezentacji specjalistycznego studia stacji TVN, stworzonego w celu realizacji produkcji filmowej z wykorzystaniem najnowszej technologii, tzw. XR (rozszerzona rzeczywistość).

Dziękujemy za zaproszenie na dni otwarte, jak również do udziału w konkursie filmowym, którego nagrodą jest realizacja etiud w technologii XR. 👏

Wraz ze studentami Szkoły Filmowej im. K. Kieślowskiego, w wydarzeniu uczestniczyli również nasi wykładowcy - dr Anna Huth, dr Andrzej Cichocki oraz mgr Aneta Hickinbotham.

03.03.2024