Iluzja na swoim pierwszym festiwalu filmowym

Kadr z filmu Iluzja, reż. Aleksander Pakulski (zdjęcia: Katarzyna Lewek)

Iluzja z premierą światową na 34. MEDIAWAVE Film & Music Festival!

Właśnie dziś rozpoczęła się 34. edycja węgierskiego festiwalu filmowego, podczas którego reprezentantem Szkoły Filmowej im. Krzysztofa Kieślowskiego jest dokumentalna etiuda Aleksandra Pakulskiego.

Jeśli chcecie zobaczyć Iluzję to koniecznie wejdźcie na stronę organizatora, gdzie zakupić można bilety na pokaz online (program filmów dokumentalnych nr 3).

Gratulujemy i życzymy powodzenia!

🎬 Iluzja | reżyseria Aleksander Pakulski | zdjęcia Katarzyna Lewek | kierownictwo produkcji Natalia Bąba | prod. Szkoła Filmowa im. Krzysztofa Kieślowskiego Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach

Alex został niespodziewanie zaproszony na urodziny Julii, jego pierwszej miłości, której nie widział od 4 lat. Decydując się zostać dłużej, konfrontuje się z nowym światem Julii i swoimi uczuciami.