Relacja z zakończonego I Ogólnopolskiego Konkursu Filmowego "Przedsiębiorcze Nastolatki"

Zdjęcia z warsztatów: Krzysztof Szlapa / Zdjęcia z uroczystej gali: Vidme

I Ogólnopolski Konkurs Filmowy ”Przedsiębiorcze Nastolatki” już za nami, bardzo dziękujemy za możliwość bycia jednym z partnerów tego przedsięwzięcia, którego pomysłodawcą jest Agencja Rozwoju Lokalnego w Sosnowcu.

Po poniedziałkowej gali rozdania nagród mieliśmy okazję przeprowadzić warsztaty filmowe dla zwycięzców, które odbyły się w studio Szkoły Filmowej im. Krzysztofa Kieślowskiego. Dziękujemy dr. Łukaszowi Bace za przeprowadzenie tychże warsztatów. Po opiniach i uśmiechach uczestników wiemy, że lepiej być nie mogło!

🏆 Zwycięzcami konkursu są:

• w kategorii za najlepsze zdjęcia: Młodzież w pracy – Młodzieżowy Ośrodek Wychowawczy w Czuchowie Pieńkach;
  • w kategorii za oryginalny pomysł: Opowieść przedsiębiorcza – Publiczne Liceum Ogólnokształcące Politechniki Łódzkiej;
  • Grand Prix za Najlepszy Film I Ogólnopolskiego Konkursu Filmowego “Przedsiębiorcze Nastolatki”: O chłopcu, który chciał rower – IV Liceum Ogólnokształcące im. Rtm. Witolda Pileckiego w Piasecznie.

Serdeczne gratulacje wszystkich laureatów i uczestników! Zapraszamy do branży filmowej 🎬