Miasto Jeży najlepszym krótkometrażowym filmem na Short Shorts Film Festival & Asia!

17.06.2024

Bardzo miło jest nam poinformować, że czysto kino Mateusza Rybińskiego zwyciężyło nagrodę główną dla najlepszego krótkometrażowego filmu fabularnego w konkursie międzynarodowym, na prestiżowym i bardzo ważnym festiwalu – Short Shorts Film Festival & Asia, co włącza je automatycznie do walki o Oscara! 👏

🎬 Miasto Jeży | reżyseria Mateusz Rybiński | zdjęcia Tomasz Grzymała | kierownictwo produkcji Natalia Rokicka & Rafał Cieplok | prod. Szkoła Filmowa im. Krzysztofa Kieślowskiego Uniwersytetu Śląskiego

Udział twórców w festiwalu jest możliwy m.in. dzięki dofinansowaniu Polskiego Instytutu Sztuki Filmowej i Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach, za co bardzo dziękujemy.

Całej ekipie życzymy powodzenia na kolejnych festiwalach, najbliższym jest Palm Springs International ShortFest.

Trzymamy za Was kciuki! Chcemy więcej takich uśmiechniętych fotografii.

Moment z wręczenia nagrody Mateuszowi Rybińskiemu jest możliwy do obejrzenia w serwisie YouTube (od godziny trwania materiału), dzięki zapisanej transmisji live z ceremonii – LINK.

17.06.2024