Burnout z premierą międzynarodową w Portugalii

Na zdjęciu Marta Z. Nowak, reżyserka etiudy pt. Burnout

Burnout Marty Z. Nowak w miniony piątek miał swoją międzynarodową premierę na FEST – New Directors New Films Festival w Portugalii, 20 edycja festiwalu odbyła się w dniach od 24 czerwca do 1 lipca 2024 r.

Dobrze jest się znaleźć w starannie dobranym międzynarodowym towarzystwie, serdecznie więc gratulujemy tej istotnej kwalifikacji do oficjalnej selekcji festiwalu. Życzymy całej ekipie powodzenia w zdobywaniu kolejnych festiwalowych wspomnień filmowych!

BURNOUT | reżyseria Marta Z. Nowak | zdjęcia Jakub Stoszek | kierownictwo produkcji Gabriela Fita, Tomasz Widera & Wiktoria Goczoł | produkcja Szkoła Filmowa im. Krzysztofa Kieślowskiego Uniwersytetu Śląskiego, 2024 r.

Młoda kobieta doświadcza niepokojących wizji podczas pracy. Kiedy jej nowa umiejętność staje się problemem, próbuje odzyskać kontrolę nad swoim życiem w równie niepokojący sposób.

Powstanie filmu i podróż Marty do Portugalii na premierę nie byłaby możliwa bez wsparcia Polskiego Instytutu Sztuki Filmowej, który pierwotnie dofinansował film, a następnie wspomógł finansowo naszą studentkę w podróży na festiwal.

Dziękujemy!

Na zdjęciu Marta Z. Nowak, reżyserka etiudy pt. Burnout