Kiosk z kolejną nagrodą! Studenci i absolwenci nominowani do Nagród im. Jana Machulskiego

fot. Katarzyna Grażewicz

Kolejna nagroda dla Kiosku! 🎬

Film Daniela Stopy został uznany za Najlepszy Film Dokumentalny w Konkursie Filmów Offowych na 16. Solanin Film Festiwal! Wielkie brawa!

Daniel Stopa to nasz absolwent i student Szkoły Doktorskiej Uniwersytetu Śląskiego. Autorami zdjęć do "Kiosku" są również nasi utalentowani absolwenci: Stanisław Cuske, Józefina Gocman Dicks, a także dr hab. Paweł Chorzępa, prof. UŚ – nasz absolwent i wykładowca.

To nie koniec świetnych wiadomości! Festiwal w Nowej Soli nominował również nasze filmy do tegorocznej Nagrody im. Jana Machulskiego. Wśród wyróżnionych znalazł się m.in. Daniel Le Hai, nominowany w kategorii "Najlepsze Zdjęcia" za krótki metraż "Nie ma mnie". Warto dodać, że Daniel wcześniej zdobył już nominację w kategorii "Najlepszy Scenariusz"!

Podczas finałowej gali CINEMAFORUM 26 listopada będziemy trzymać kciuki za naszych studentów i absolwentów: Zofię Sawicką, Michała Mieszczyka, Marcina Kunderę, Daniela Stopę i Natalię Koniarz. Jesteśmy dumni z tak licznego grona nominowanych! 🏆

Przypominamy, że wszystkie nominowane filmy będzie można zobaczyć zupełnie za darmo podczas festiwalu CINEMAFORUM – w kinie Atlantic, w dniach 22-23 listopada 2024 roku. Nie przegapcie tego! 🎥

Poznaj laureatów tegorocznego Solanin Film Festiwal

Poznaj wszystkich nominowanych do Nagrody im. J. Machulskiego 2024