Nominacja Grand Video Awards za klip autorstwa naszych absolwentów!

09.10.2024
Fot. Krzysztof Szlapa

Z dumą dzielimy się kolejnym sukcesem absolwentów naszego wydziału!

Teledysk Baranovski - „Iskry”, w reżyserii Juliana Tałandziewicza, ze zdjęciami Igora Połaniewicza oraz wyprodukowany przez Gosię Turek, otrzymał nominację do X jubileuszowej edycji nagród Magazynu Press Grand Video Awards. To ogólnopolski konkurs, który promuje najbardziej kreatywną, oryginalną i nowatorską twórczość audiowizualną.

To już trzecia nominacja z rzędu dla Juliana, a jednocześnie druga w tym roku dla projektu „Iskry”, który zdobył także specjalne wyróżnienie na prestiżowym Berlin Music Video Awards. Do 15 października br. internauci mogą głosować na najlepsze ich zdaniem wideo spośród 47 nominowanych w tegorocznej edycji konkursu. Film, który zbierze najwięcej głosów, otrzyma Nagrodę Widzów.

Warto podkreślić, że o selekcji i wynikach Grand Video Awards decyduje profesjonalne jury, w skład którego wchodzą specjaliści od produkcji telewizyjnej i filmowej, mediów społecznościowych oraz eksperci z agencji reklamowych.

Cieszymy się, że nasi absolwenci z powodzeniem kontynuują karierę, zdobywając uznanie zarówno w Polsce, jak i na arenie międzynarodowej.

Gratulacje i trzymamy kciuki za kolejne sukcesy!

ZOBACZ TELEDYSK

ZAGŁOSUJ!