Przyjdź do naszego kina na Noc Naukowców, już 12 października!

09.10.2024

Noc Naukowców w Europejskim Mieście Nauki już 12 października! 🎥

Już w najbliższą sobotę o 17:00 startuje Noc Naukowców, a my jako wydział Uniwersytetu Śląskiego przygotowaliśmy dla Was wyjątkowe wydarzenie!

📍 Gdzie? W Szkole Filmowej im. Krzysztofa Kieślowskiego, sala kinowa na parterze (0.16)

🕔 Kiedy? 12 października, od 17:00 do 20:00

Na początek Pan Norbert Rudzik, nasz wykładowca, opowie o dźwięku w kinie i jego roli w budowaniu emocji. Następnie zaprezentujemy krótkie materiały audiowizualne, które przybliżą praktyczny wymiar dźwięku. A to nie wszystko! Obejrzycie również filmy naszej produkcji: cztery filmy fabularne, dwie etiudy operatorskie i dwa dokumenty!

🎬 Zarezerwujcie czas na wspólną podróż przez świat dźwięku i obrazu – wszystko to w naszej kinowej sali projekcyjnej!

Wstęp wolny, ale obowiązują wejściówki (wydarzenie dla osób pełnoletnich). Wejściówki oraz pełen program znajdziecie na stronie.

W wydarzeniu uczestniczą: Politechnika Śląska, Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach, Uniwersytet Śląski w Katowicach, Śląski Uniwersytet Medyczny, Akademia Wychowania Fizycznego im. J. Kukuczki w Katowicach oraz Akademia Muzyczna im. K. Szymanowskiego w Katowicach.

Do zobaczenia! Skomponuj swoją Noc pełną nauki i sztuki!