Węgierski festiwal filmowy docenił zdjęcia naszego studenta, Jakuba Kaźmierczaka, brawo dla ekipy Ofiary księżyca!

09.10.2024

Ofiara księżyca zdobywa Nagrodę Sekcji Filmów Studenckich na Zsigmond Vilmos Film Festival, brawo! 👏

Niedawno z radością informowaliśmy o udziale filmu w dwóch festiwalach – na Węgrzech i w Iranie. Dziś z dumą ogłaszamy, że nasza studencka produkcja została doceniona nagrodą! 🏆

To wyjątkowe wyróżnienie na festiwalu poświęconym pamięci wielkiego operatora, laureata Oscara za zdjęcia do filmu „Bliskie spotkania trzeciego stopnia”, przynosi nam ogromną radość i mamy nadzieję, że także motywację dla naszych studentów!

🎬 Ofiara księżyca | reżyseria Piotr Szubra | zdjęcia Jakub Kaźmierczak | kierownictwo produkcji Karolina Pawlik, Adam Kiełbasa, Maciej Fabiańczyk | 2023 r.

Dziękujemy i gratulujemy całej ekipie, a szczególnie Jakubowi Kaźmierczakowi za piękne zdjęcia!

Brawo dla wszystkich za ten sukces 👏