Dwie etiudy WRiTV w programie Najlepszych Polskich Shortów na 33. WFF

05.09.2017
Logo 33. Warszawskiego Festiwalu Filmowego

Istniejący od roku 1985, Warszawski Festiwal Filmowy wszedł w roku 2009 do elitarnego grona wydarzeń, akredytowanych przez Międzynarodową Federację Stowarzyszeń Producentów Filmowych, jako międzynarodowy konkursowy festiwal filmowy – obok festiwali takich jak Cannes, Wenecja, Berlin, Locarno, San Sebastian, Karlowe Wary, Tokio, Moskwa, Mar del Plata, Montreal, Szanghaj, Kair, Goa czy Tallin.

Od 13 do 22 października na ekranach dwóch warszawskich kin: Kinoteki i Multikina Złote Tarasy widzowie będą mogli zobaczyć Najlepsze Polskie Filmy Krótkometrażowe. Wśród osiemnastu tytułów znalazły się dwie etiudy wyprodukowane przez Wydział Radia i Telewizji: Proch w reżyserii Jakuba Radeja oraz Fusy w reżyserii Kordiana Kądzieli.

Więcej informacji o WFF na oficjalnej stronie.