Rekrutujemy na Creative management in new media!

22.06.2021 2

Do 2 lipca 2021 r. trwa rejestracja kandydatów w systemie IRK na studia Creative management in new media w Szkole Filmowej im. Krzysztofa Kieślowskiego Uniwersytetu Śląskiego.

Studia są propozycją dla osób, które posiadają stopień licencjata (Bachelor) lub magistra (Master of Science) i chcą wzmocnić swoje kompetencje w obszarze komunikacji w mediach społecznościowych, a także poszerzyć, uporządkować i ugruntować wiedzę o nowych narzędziach i technikach wykorzystania mediów społecznościowych. Studia w kompleksowy sposób przygotują do sprawnego poruszania się w świecie mediów cyfrowych.

Studia na Creative management in new media mogą podjąć absolwenci dziennikarstwa, sztuk teatralnych i filmowych, marketingu, PR, organizacji produkcji, fotografii, osoby tworzące kreatywne komunikaty sieciowe i działające w obszarze komunikacji w wirtualnej przestrzeni za pomocą obrazu filmowego, osoby, które zamierzają uruchomić własną firmę lub ją prowadzą w branży filmowej, telewizyjnej lub social media.

Studia prowadzone są w języku angielskim. Limit przyjęć to 20 osób. Egzamin wstępny będzie odbywał się w języku angielskim.

Szczegóły rekrutacji: link