Spotkanie autorskie z Anetą Bochnacką

06.07.2021
Fot. Aneta Bochnacka

Galeria pusta cd. zaprasza na spotkanie autorskie z Anetą Bochnacką – studentką I roku Realizacji Obrazu Filmowego, Telewizyjnego i Fotografii Szkoły Filmowej im. Krzysztofa Kieślowskiego w Katowicach towarzyszące jej wystawie fotografii pt. „Pszczelarz”. Spotkanie autorskie odbędzie się w środę 7 lipca o godzinie 18.00 na platformie MS Teams.

Pszczelarz Henryk ma 78 lat. Pszczołami zajmuje się od ponad 40-tu lat. Pierwszą rodzinę dostał od swojego ojca, następnie rozbudował własną pasiekę. Henryk choruje na cukrzycę, chorobę wieńcową, miażdżycę kończyn dolnych i przeszedł dwa zawały serca. Jego stan zdrowia nie pozwala mu na dalsze realizowanie pasji, która jest dla niego wszystkim. Ma dwóch synów, żaden z nich nie chce jednak przejąć od niego pasieki. Nadejdzie wkrótce moment, w którym mężczyzna będzie musiał sprzedać roje, bądź pozwolić im paść.

Aneta Bochnacka - studentka pierwszego roku Realizacji Obrazu Filmowego, Telewizyjnego i Fotografii w Szkole Filmowej im. Krzysztofa Kieślowskiego w Katowicach Uniwersytetu Śląskiego.

Link do połączenia: link

Szczegóły techniczne:
Połączenie za pomocą platformy MS TEAMS. Po kliknięciu w powyższy link można dołączyć do spotkania za pomocą przeglądarki internetowej, bez logowania się. Uczestników spotkania online prosimy o włączenie kamer i wyciszenie mikrofonów.