Inauguracja roku akademickiego 2022/2023

Rektor Uniwersytetu Śląskiego i Dziekan Szkoły Filmowej im. Krzysztofa Kieślowskiego mają zaszczyt zaprosić na inaugurację roku akademickiego 2022/2023 w Szkole Filmowej im. Krzysztofa Kieślowskiego Uniwersytetu Śląskiego.

Uroczysta inauguracja roku akademickiego 2022/2023 odbędzie się 7 października 2022 r. (piątek) o godz. 10.00 w sali kinowej, w budynku Szkoły Filmowej im. Krzysztofa Kieślowskiego przy ul. św. Pawła 3 w Katowicach.

PROGRAM:

• Przemówienie inauguracyjne Dziekan Szkoły Filmowej im. Krzysztofa Kieślowskiego Uniwersytetu Śląskiego prof. UŚ dr hab. Krystyny Doktorowicz
  • Przemówienie inauguracyjne Prorektora ds. nauki i finansów Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach prof. dr hab. Michała Daszykowskiego
  • Immatrykulacja studentów
  • Wykład inauguracyjny prof. UŚ dr Adriana Robaka pt. „Wojciech Kilar - wesoło-smutna muzyka wesoło-smutnego kompozytora”

Chętnych studentów do wzięcia udziału w inauguracji uprzejmie prosimy o potwierdzenie obecności do dnia 03.10.2022 r. na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.